Roland Svensson

656487

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Frisk bris" ("Kuling"), signerad roland S, pt, färglitografi, bildmått ca 23x31 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson

Budhistorik (8 bud)
5088328
5088326
1 400
5087317
5081627
950
5062575
850

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.