Roland Svensson

655909

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Min bastu, Möja/Tornösund - Smältvatten", signerad roland S., 152/310, färglitografi, bildmått ca 40x30 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson
Budhistorik (3 bud)

5088098
950
5087987
600
5087049

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.