Roland Svensson

655886

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarnatt i Gillöga" ("Villes öka"), signerad roland S, 155/230, färglitografi, bildmått ca 30x59 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson
Budhistorik (6 bud)
5088505
2 600
5087837
2 400
5087830
5081623
1 900
5047479
1 600

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.