Roland Svensson

655874

ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Augustikväll", signerad roland S., otydligt daterad, akvarell och krita, bildmått ca 22x43 cm

Läs mer

Konst, Modernt måleri, Tema

Roland Svensson

Budhistorik (6 bud)
5086160
6 400
5075733
6 200
5046157
6 000
5045069
5040231

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.