Roland Svensson

655870

ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Gillögaboden" (Kalle Anderssons bod), signerad roland S, med dediktation, omkring 1939, litografi, spegelvänd, ca 33x53 cm

Läs mer

Mindre kantreva

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson
Budhistorik (6 bud)
5088469
1 300
5084880
5081620
5077179
900
5076391
450

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.