Roland Svensson

655865

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vintervila, Möja", signerad roland S, 53/200, färglitografi med kritkorrektion, bildmått ca 40x28 cm

Läs mer

Gulnader efter passepartout

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson
Budhistorik (3 bud)

5087222
5079982
750
5078508
450

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.