Roland Svensson

655330

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Borstö, Åbolands skärgård", signerad roland S, 1/360, färglitografi, bildmått ca 30x46 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson
Budhistorik (9 bud)
5088327
3 600
5088264
3 400
5088325
3 200
5088264
2 800
5087323
2 600

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.