Roland Svensson

655271

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Efter regn", signerad roland S., 410/500, färglitografi, bildmått ca 29x43 cm

Läs mer

Ändringar/tillägg
Frihamnen

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson
Budhistorik (2 bud)

5047476
5040388

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.