Roland Svensson

655269

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Ålderdomlig interiör, Isle of Foula Shetland", signerad roland S., HC, färglitografi, bildmått ca 55x35 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson
Budhistorik (3 bud)

5084878
600
5081614
550
5077177

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.