Roland Svensson

653778

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Aftonsol" ("Karlssons bro Storskärgårn"), signerad roland S, 1963, färglitografi, bildmått ca 26x43 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson
Budhistorik (4 bud)

5088425
1 700
5088171
1 600
5047475
5047473

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.