Roland Svensson

653769

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Den gamla ångbåten" - Björkfjärden, signerad roland S, 153/360, färglitografi, bladmått ca 60x45 cm

Ur portföljen Den Gamla Ångbåten,
Edition GRAFIOTEKET.

Läs mer

Gulnader

Konst, Grafik, Tema

Rum 1

Roland Svensson
Budhistorik (25 bud)
5088221
2 600
5088220
2 400
5088217
5088213
5088203
1 900

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.