Roland Svensson

651722

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Antegubbens stuga - Storskärgårn", signerad roland S, p.t. 1981, färglitografi, ca 24x20,5 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson
Budhistorik (15 bud)
5088021
1 600
5087024
5088020
5087024
1 400
5087585
1 300

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.