Roland Svensson

651696

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Höst, Storskärgårn" (Stora Nassa), signerad roland S, 65/160, färglitografi, bildmått ca 36x55 cm

Läs mer

Gulnader

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson
Budhistorik (11 bud)
5088363
5088364
5088363
1 900
5088362
1 800
5087240
1 700

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.