Roland Svensson

651676

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Segel och sommar", 1985, signerad roland S, 168/350, färglitografi, bildmått ca 39x53 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Rum 2

Roland Svensson
Budhistorik (3 bud)

5086818
5047462
5047461
1 600

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.