Roland Svensson

651661

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Blackfriars Bridge London", signerad och daterad roland S 1953, blandteknik, ca 29,5x43,5 cm

Läs mer

Konst, Modernt måleri, Tema

Rum 1

Roland Svensson

Budhistorik (10 bud)
5088235
5082453
750
5082453
650
5088176
600
5082453
550

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.