Roland Svensson

651635

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärshamn" ("Högsommarnatt"), signerad roland S, 79/285, färglitografi, bildmått ca 44x31 cm

Läs mer

Gulnader

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson
Budhistorik (8 bud)
5088336
2 400
5088334
5088332
5088331
1 900
5088330
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.