Roland Svensson

651626

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vintermöda", signerad roland S, pt, färglitografi, bildmått ca 29x39 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Rum 2

Roland Svensson
Budhistorik (18 bud)
5074343
3 400
5088319
3 200
5074343
5088316
2 800
5074343
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.