Roland Svensson

651612

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Norrpada. Pelarberget" - Möja skärgård/Storskär, signerad roland S, pt, färglitografi, bildmått ca 20x30 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Rum 1

Roland Svensson
Budhistorik (29 bud)
5088160
2 800
5088154
2 600
5088157
2 600
5088154
2 400
5088127

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.