Roland Svensson

651591

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Båtsnack", signerad Roland S, 35/360, färglitografi, bildmått ca 42x26,5 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson
Budhistorik (4 bud)

5088337
1 700
5047484
1 600
5078505
1 600
5047484

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.