Roland Svensson

651585

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarbåten" ("Morgonbåten från Husarö"), signerad roland S., provtryck, färglitografi, bildmått ca 29x44 cm

Läs mer

Med dediktation

Konst, Grafik, Tema

Rum 2

Roland Svensson
Budhistorik (13 bud)
5088744
6 000
5088481
5 800
5088743
5 800
5088481
5 600
5088741
5 400

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.