Roland Svensson

651580

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Fyrfolkets hamn, Svenska Högarna", 1970, signerad roland S, 7/50, färglitografi, ca 28x40,5 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson
Budhistorik (17 bud)
5087815
4 600
5087809
4 400
5087778
4 200
5087767
5087776

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.