Roland Svensson

651145

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Pelarmorgon", signerad och daterad roland S. mars 92, provtryck, färgoffset, bladmått ca 26x20 cm

Läs mer

Med dedikation

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson
Budhistorik (37 bud)
5070270
8 200
5088301
8 000
5070270
7 800
5088299
7 600
5070270
7 400

Slutpris SEK:
8 200
791 EUR, 899 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.