Roland Svensson

651137

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärsbodar från Fredals skärgård", signerad roland S, 235/350, färglitografi, bildmått ca 27x40,5 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson
Budhistorik (27 bud)
5088126
7 000
5088087
6 800
5088125
6 800
5088087
6 600
5088113
6 400

Slutpris SEK:
7 000
676 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.