Roland Svensson

651129

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarnatt", signerad roland S., färglitografi, 35x27 cm

Läs mer

Gulnader efter passepartout, med dedikation

Konst, Grafik, Tema

Rum 2

Roland Svensson
Budhistorik (2 bud)

5074361
5047454

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.