Roland Svensson

651106

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Juninatt Gillöga", signerad roland S, 34/360, färglitografi, bildmått ca 33x52,5 cm; metallbricka på ram SSS (Kungliga Svenska Segelsällskapet)

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson
Budhistorik (13 bud)
5088478
5 400
5089012
5 200
5088478
5 000
5088990
4 800
5088478
4 600

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.