Roland Svensson

651094

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vaxholms kastell", signerad roland S, 35/360, färglitografi, bildmått ca 38x56 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema, Stockholmiana

Rum 2

Roland Svensson
Budhistorik (18 bud)
5088263
4 200
5088265
5088263
3 800
5088262
3 600
5087900
3 400

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.