Roland Svensson

628535

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Båten från staden", signerad och daterad roland S 1973, P.t 1973, färglitografi, bildmått ca 40x32 cm

Läs mer

Konst, Grafik, Tema

Rum 1

Roland Svensson
Budhistorik (9 bud)
5087833
4 200
5078639
5078494
2 800
5075703
1 900
5073814
1 300

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.