Carl Kylberg blandteknik

663603

CARL KYLBERG (1878-1952): Sittande kvinna, a tergo rumsinteriör, akvarell och blyerts, ca 16,5x26 cm

PROVENIENS: Konstnärens familj till 2019

Monter 16

Carl Kylberg blandteknik

Budhistorik (8 bud)
5045728
5044031
5044031
1 600
5042049
5042048
1 300

Slutpris SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.