Salongsgrupp 6 delar gustavianskstil

663580

SALONGSGRUPP, 6 dlr, gustavianskstil, 1900-talets mitt, bestående av. soffa, 2 karmstolar, 2 stolar samt bord, soffans längd ca 117 cm

Lagningar, bord med repor

Möbler, Soffgrupper

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (51 bud)
5045725
9 400
5045723
9 200
5045724
9 200
5045723
9 000
5045722
8 800

Slutpris SEK:
9 400
970 EUR, 1 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.