Rökbord

663576

RÖKBORD, 1900-talets första hälft, betsat lövträ, hamrad löstagbar bricka, samtida bricka i mässing medföljer, höjd 62, diameter 57 cm

Skador, slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Rökbord

Budhistorik (1 bud)

5043368
2019-07-21 15:08:28

2019-07-22 kl 19:18
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.