Bruno Mathsson fåtölj modell Eva

663548

BRUNO MATHSSON, "Eva", fåtölj, stomme i bok, 1900-talets mitt, Firma Karl Mathsson, etikettmärkt, sitthöjd ca 35 cm

Skador, slitage, märken

Möbler, Fåtöljer, Design

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (7 bud)
5042581
5042457
5038248
900
5038247
850
5038246

Slutpris SEK:
114 EUR, 136 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.