Bordsur

663523

BORDSPENDYL, Louis XVI, brännförgylld brons, vit och svart marmor, urhus med emaljerad urtavla, arabiska siffror, märkt a paris, höjd 45 cm, dragnyckel och pendel medföljer

Slitage, urna lagad

Klockor/Ur

Kundcenter

Bordsur

Budhistorik (4 bud)

5046175
2 400
5046172
5044677
5044518

Slutpris SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.