Örjan Sätre oljemålning

663508

ÖRJAN SÄTRE (född 1952): "Balen", signerad Örjan Sätre, datering a tergo 2005, olja på duk, ca 60x73 cm

Rum 8

Örjan Sätre oljemålning

Budhistorik (14 bud)
5050577
6 000
5050580
6 000
5050577
5 800
5050569
5 600
5050565
5 400

Slutpris SEK:
6 000
617 EUR, 703 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.