Slipsar Cerruti Hugo Boss och Georgio Armani

663506

SLIPSAR, 17 st, 1990-tal och framåt, Cerruti, Hugo Boss och Georgio Armani

Delvis med slitage

Fashion

Monter 14

Budhistorik (2 bud)

5044089
500
5041550

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.