Matbord i riopalisander

663475

MATBORD, omkring 1960-tal, Skaraborgs Möbelindustri, Tibro, stomme i riopalisander, citesintyg medföljer höjd ca 75, 140x100 samt 2 iläggsskivor ā 55 cm

Bruksslitage, smärre fläckar på bordskiva

Ändringar/tillägg
CITES-intyg finns att hämta vid utlämningen

Möbler, Matbord

Rum 5

Matbord i riopalisander

Budhistorik (14 bud)
5044867
6 200
5045168
6 000
5044867
5 800
5045167
5 600
5044867
5 400

Slutpris SEK:
6 200
637 EUR, 726 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.