Anders Lundqvist såsskål

663463

ANDERS LUNDQVIST, såsskål på fat, silver, Stockholm 1836,invändigt förgylld, höjd 9,5, diameter (skål) 17 cm, vikt ca 590 g

Smärre repor

Silver

Anders Lundqvist såsskål

Budhistorik (4 bud)

5044938
5038512
5036669
1 900
5036658
1 800

Slutpris SEK:
224 EUR, 271 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.