Oscar Wickström oljemålning

663448

OSCAR CH WICKSTRÖM (1910-1997): Badande, monogramsignerad OCHW, olja på duk, ca 52x70 cm

Tavelvagn 2

Oscar Wickström oljemålning

Budhistorik (3 bud)

5045119
5042059
5038629

Slutpris SEK:
103 EUR, 123 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.