Bourdin väggpendyl Frankrike 1800-tal

663446

BOURDIN, väggpendyl, 1800-tal, Frankrike, Paris, förgyllt mässingsfodral i renässansstil, emaljerad urtavla, verket märkt Bourdin A Paris, verknr. 4142, 39x31 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Ändringar/tillägg
Nyckel och pendel finns att avhämta vid Utlämningen

Klockor/Ur, Selected

Budhistorik (16 bud)
5042723
2 400
5042476
5042475
950
5042474
900
5042473
850

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.