Evert Lundqvist oljemålning

663444

EVERT LUNDQVIST (1904-1994): Figurkomposition, otydligt monogramsignerad samt signerad a tergo Evert Lundqvist, olja på duk, 51x42 cm

Konst, Modernt måleri, Selected

Evert Lundqvist oljemålning

Budhistorik (2 bud)

5036946
11 500
5036610
10 000

Slutpris SEK:
11 500
1 182 EUR, 1 347 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.