Damfickur i 14 k guld

663439

FICKUR, 14 k guld, omkring 1900, innerlock i metall, cylindergång, diameter 34 mm, vikt ca 33 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bucklor och repor

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Damfickur i 14 k guld

Budhistorik (12 bud)
5039841
5040279
5039841
950
5040235
900
5039841
850

Slutpris SEK:
103 EUR, 123 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.