Tvättbalja koppar

663432

TVÄTTBALJA, koppar, 1900-talets början/första hälft, med hänklar, diameter ca 58, höjd 38 cm

Slitage

Diverse, Metall

Rum 20

Tvättbalja koppar

Budhistorik (20 bud)
5040918
1 600
5040071
5040917
1 400
5040071
1 300
5040915

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.