Nadzena Streltsova

663429

NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Pioner, signerad Streltsova, datering a tergo 2013, olja på duk, ca 70x80 cm, oramad

Rum 5

Nadzena Streltsova

Budhistorik (11 bud)
5040320
4 800
5040325
4 800
5040320
4 600
5037426
4 400
5033424
4 200

Slutpris SEK:
4 800
489 EUR, 591 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.