Oljemålning

663428

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Marinmotiv, signerad och daterad Hansson -34, olja på duk, ca 60x94 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 48

Oljemålning

Budhistorik (13 bud)
5038263
850
5040890
5038263
750
5040855
700
5038263
650

Slutpris SEK:
850
87 EUR, 100 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.