Dalahäst

663418

DALAHÄST, målat trä, 1900-talet första hälft, höjd 13 cm

Nos med lagning

Diverse, Allmoge

Monter 12

Dalahäst

Budhistorik (5 bud)
5040584
500
5041025
450
5040584
5041024
5040584

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.