Bordslampa 1950-tal

 
 
 
Auktionsnr
663415
 
Beskrivning

BORDSLAMPA, 1950-tal, Tyskland, stomme i mässing, riktbar lamparm, skärm i lackerad plåt, höjd ca 29 cm


 
Kondition
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
 
Kategorier
Belysning, Bordslampor
 
Visas
Slakthusgatan 22, Stockholm
Monter 12
 
 
 
Föregående bildNästa bild
Bordslampa 1950-tal
Klicka för att förstora bilden
 
 
 
 
Budhistorik (9 bud)
Bud nr
Tid
Bud SEK
5041713
2019-07-20 10:57:11
1 300
5041712
2019-07-20 10:56:56
1 200
5041694
2019-07-20 10:48:18
1 100
5036412
2019-07-16 21:45:29
1 000
5034542
2019-07-15 22:56:32
550
 * Ditt bud
 
AUKTIONEN AVSLUTAD
2019-07-20 kl 11:00
Slutpris SEK:
1 300
132 EUR, 160 USD
Bevakningspris ej uppnått
Utropspris SEK:
3 000
 
Transport
Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.
Läs mer om transporter.
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK