Helo bordslampa

 
 
 
Auktionsnr
663414
 
Beskrivning

BORDSLAMPA, 1950-tal, Helo, Tyskland, stomme i lackerad plåt och mässing, riktbar skärm, höjd ca 38 cm


 
Kondition
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
 
Kategorier
Belysning, Bordslampor
 
Visas
Slakthusgatan 22, Stockholm
Hylla 5
 
 
 
Föregående bildNästa bild
Helo bordslampa
Klicka för att förstora bilden
 
 
 
 
Budhistorik (7 bud)
Bud nr
Tid
Bud SEK
5042176
2019-07-20 15:46:12
1 200
5042165
2019-07-20 15:39:52
1 100
5041419
2019-07-20 01:18:46
1 000
5040745
2019-07-19 16:53:02
850
5040526
2019-07-19 13:40:03
800
 * Ditt bud
 
AUKTIONEN AVSLUTAD
2019-07-20 kl 16:12
Slutpris SEK:
1 200
123 EUR, 141 USD
Bevakningspris ej uppnått
Utropspris SEK:
3 000
 
Transport
Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.
Läs mer om transporter.
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK