Bordslystrar

663410

BORDSLYSTRAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, för 2 ljus vardera, stomme i förgylld metall, manschetter i blått glas, behängda med olikslipade prismor, höjd ca 27 cm

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor

Bordslystrar

Budhistorik (5 bud)
5042404
650
5036476
600
5034789
550
5036471
550
5034789

Slutpris SEK:
650
67 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.