Sideboard

663407

SIDEBOARD, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, räfflade dörrar, beslag i mässing, höjd ca 76, 130x44 cm, nyckel finns

Slitage, fläckar

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Sideboard

Budhistorik (13 bud)
5039569
2 600
5038299
2 400
5039568
2 400
5038299
5039567

Slutpris SEK:
2 600
265 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.