Ask dosor 1900-tal

663371

ASK, med lock, 2 st, DOSOR, 3 st, 1900-tal, emalj och porslin, varav en med sevrèsliknande märke, längd ca 7-10 cm

Asken "hemmamålad", signerad och daterad Eva Hedlund 1977

Diverse

Monter 13

Ask dosor 1900-tal

Budhistorik (1 bud)

5044790
2019-07-22 11:25:24

2019-07-22 kl 13:15
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.