Scroll Kina

663348

SCROLL, Kina, 1800-tal, motiv av ekorrar, akvarell, bildmått ca 115x27 cm

Skador

Orientaliskt, Konst

Scroll Kina

Budhistorik (34 bud)
5044986
3 600
5044990
3 400
5044986
3 200
5044989
5044986
2 800

Slutpris SEK:
3 600
370 EUR, 422 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.